Reclame
Bekeken: 988x

Op de kruising van de Huiswaarderweg met de Kanaaldijk in Alkmaar zijn donderdagmiddag twee auto’s hard met elkaar in botsing gekomen. Door de klap raakten beide voertuigen flink beschadigd. Wonder boven wonder bleef het bij materiële schade en raakte niemand gewond.

Politie en andere hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om het ongeval af te handelen en de situatie veilig te stellen. Beide bestuurders zijn gecontroleerd op alcohol- en drugsgebruik, maar daaruit kwamen geen bijzonderheden naar voren.

Volgens de eerste bevindingen zou één van de betrokken automobilisten door rood zijn gereden. De politie doet verder onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval. Van één bestuurder is het rijbewijs ingevorderd. Die kan het terugkrijgen na het succesvol volgen van een cursus bij het CBR.

Door het ongeval ondervond het verkeer rondom de kruising tijdelijk hinder. Een bergingsbedrijf ontfermde zich over beide auto's.
Pin It
Reclame

Agenda