Reclame
Bekeken: 1158x

Een kopstaartbotsing op de Kennemerstraatweg in Alkmaar leek donderdagmiddag met een sisser af te lopen. De schade was weliswaar fors, maar geen van de betrokkenen raakte ernstig gewond. Tot een vrouw die in de achterste auto had gezeten onwel werd. Ze is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Bij de aanrijding, even voor 14:00 uur, waren twee auto's betrokken. De politie controleerde beide bestuurders op rijden onder invloed, maar vond daar geen aanwijzingen voor. Daarna leek het er dus in eerste instantie op dat het voor de betrokkenen op enkel het afhandelen van de materiële schade neer zou komen.

Dat veranderde toen de vrouw onwel werd. Het aanwezige ambulancepersoneel beoordeelde haar situatie als ernstig genoeg om de vrouw met hoge snelheid en sirenes naar het naburige ziekenhuis te brengen.
Pin It
Reclame

Agenda