Reclame
Bekeken: 665x

Op de N203 tussen Uitgeest en Castricum is zaterdagochtend een auto in het water terechtgekomen. Het ongeval gebeurde waarschijnlijk tijdens een inhaalactie.

Hulpdiensten waren snel ter plaatse. In het voertuig vonden zij een vrouw. Zij is door ambulancepersoneel nagekeken en vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere controle.

De weg vanuit Uitgeest richting Castricum werd volledig afgesloten zodat hulpverleners veilig hun werk konden doen en de berging van de auto kon worden voorbereid.

Het voertuig zal door een bergingsbedrijf uit het water worden gehaald. De politie doet onderzoek naar hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren. Het rijbewijs van de bestuurster is ingevorderd. (foto's DNP)

 
Pin It
Reclame

Agenda