Reclame
Bekeken: 452x

Het doel is niet 'ondernemertje pesten', benadrukt burgemeester Anja Schouten. Gemeente Alkmaar wil bedrijven juist bijstaan. Deze maand worden uitgebreide controles gehouden op bedrijventerreinen in de gemeente. Handhaving, politie, omgevingsdienst en netbeheerder Liander voeren deze samen uit.

Als bedrijven niet aan alle regeltjes voldoen, wordt niet meteen met straffen gestrooid. Criminaliteitsbestrijding is ook geen hoofddoel, dan zouden de controles niet breeduit worden aangekondigd. De integrale controles zijn vooral bedoeld om veiligheid en netheid te bevorderen en om contacten te verbeteren.

"We willen dat onze bedrijventerreinen plekken zijn waar iedereen veilig en met plezier kan werken", motiveert burgemeester Schouten. "Deze integrale controles helpen ons om beter in kaart te krijgen wat er goed gaat en waar we kunnen verbeteren. Wij vertrouwen erop dat de meeste ondernemers hun zaken goed op orde hebben, maar door samen alert te blijven houden we Alkmaar sterk en veilig."

Ondernemers, eigenaren en omwonenden kunnen bijdragen aan veilige bedrijventerreinen door bijvoorbeeld ongewenste situaties of vreemde activiteiten te melden. Dat kan per email via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Bij vermoedens van criminele activiteiten is de politie bereikbaar via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000 en meldmisdaadanoniem.nl.
Pin It
Reclame

Agenda